אגודת חובבי החתולים בישראל חיפה והצפון

הודעות לציבור הגולשים

אנשים יקרים, אנשים נפלאים עם לב חומל ומטרה נצחית לעזור לחתולים בצרה.
אנחנו מקבלים מכם יום יום פניות חוזרות ונשנות לממן עבורכם את עלות הטיפולים הווטרינריים שקשה לכם לעמוד בהן במסגרת הרצון העז שלכם לעזור לחתולי חוצות (שם יותר אלגנטי לחתולי רחוב...).

לצערנו כיום לא ניתן לנו להיענות לרוב הבקשות, עקב ירידה דראסטית בתרומות. אנחנו עמותה שממומנת מתרומות בלבד - גופים כמו עיריית חיפה שעזרו לנו ולו במעט בעבר, לא מעבירים לנו כיום כספים. אנחנו פועלים בעזרת מתנדבים בלבד - אף אחד אצלנו לא מקבל שכר על עבודתו - ומקדישים את כל התרומות שמתקבלות מאנשים טובים כמוכם, לפעילויות הכי חיוניות, כי אין לנו כסף ליותר מזה. הרבה דברים שיכולנו לעשות בעבר, אינם מתאפשרים לנו בימי מצוקה אלה.

כשאנחנו, לצערינו, מאכזבים אותכם - אתם מאד כועסים וממטירים עלינו ים של הכפשות והאשמות פוגעניות שממש לא מגיע לנו, תוך התעלמות גורפת מהפעילות שלנו כבר 50 שנה למען חתולי חוצות במצוקה.

לכן מאד חשוב לנו להסביר לכם, חזור והסבר: בעקבות ירידה חדה בתמיכות מגופים ממשלתיים ובעקבות מצב כלכלי קשה במדינה, ציבור תורמי הקבע לאגודה ירד בחמישים אחוז (!) וכתוצאה מצבנו הכספי כיום, כעמותה שמופעלת בעזרת תרומות בלבד, לא מעסיקה שכירים, הוא מאד קריטי - ולכן המעט שנותר מוקדש אך ורק לעיקורים סירוסים באיזורים מאד קשים בהם מתעללים בחתולים ועל הדרך במידה ואנחנו נתקלים בחיה במצוקה, אנחנו מרפאים אותה על חשבוננו. 
אז אנא הפנימו: העזרה היחידה שלנו לכם היא בהפנייה לקומץ ווטרינרים שמוכן לעבוד עם הציבור בעלויות מאד מסובסדות ולו בלבד לאפשר גם לו לעזור לחתולי חוצות במצוקה בהם הוא מטפל.
מקווים שדברינו יתקבלו אצלכם בהבנה ובחיוב.

תודה.
אגודת חובבי החתולים בישראל (ע"ר).

נ.ב.
בקרוב נפרסם בדף הווטרינרים אצלינו את השמות שלהם, כתובות ומספרי טלפון.


עיגול לטובה

אגודת חובבי החתולים בישראל (ע"ר),
טל' למענה הציבור: 058-7766116
שרותי לכידה פרטיים:
אזור הצפון: קרן 0525-028878, מירי 0542-090050